Talep Analiz Raporları

Talep Hacim Tablosu

Bu grafik, müşterilerden gelen destek taleplerinin hacim bazlı trend tablosunu gösterir. Verilerini incelemek istediğiniz tarih aralığını belirleyerek çözülmeyi bekleyen, çözülen ve alınan talep sayılarının dağılımını grafik üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

Kanal Kırılımları

Destek taleplerinizin entegre ettiğiniz kanallar bazındaki dağılımını bu grafik üzerinde inceleyebilirsiniz. Grafiğin üst kısmında yer alan filtreden Tüm Kanallar seçeneğini tercih ederek destek aldığınız tüm kanalların veya seçeceğiniz belirli bir kanalın verilerini görüntüleyebilirsiniz.

Talep Konu Raporları

Müşterilerinizden gelen destek taleplerini sonuçlandırırken, sorunun neyle alakalı olduğuna dair bir konu seçerek bu talepleri Çözülen statüye çekebilirsiniz. Seçilen talep konularının kategorisel olarak sayılara döküldüğü Talep Konu Raporları grafiği ile konuya özel raporlar alabilirsiniz. Ayrıca, talep konularına kanal filtresi uygulayarak kanal bazında bir çıktı da elde edebilirsiniz.

Tüm Ürünler

Desk360 paneline entegre ettiğiniz tüm ürünlerinizin toplam destek talebi hacmini bu grafikte görüntüleyebilirsiniz.

Ülke Bilgisi

Kullanıcılarınızdan gelen destek taleplerinin hangi ülkelerden gönderildiğine dair verilere bu grafik ile ulaşabilirsiniz.

Bu grafik, yalnızca ülke verisi alınabilen taleplere ait verileri içerir.

Last updated