İdeasoft

İdeasoft altyapısı ile oluşturduğunuz e-ticaret sitenizi Desk360 ile entegre ederek bir canlı destek sistemi oluşturabilir, bu sayede müşterilerinizle hızlı ve proaktif bir iletişim kurabilirsiniz.

Nasıl entegre ederim?

  • İdeasoft e-ticaret sitenizi Desk360'a entegre etmek için bu bağlantıya tıklayarak Uygulama Merkezi sayfasına giriş yapın.

  • Oturum açtıktan sonra Uygulamalar bölümünden Desk360'ı bulun ve tıklayın.

  • Açılan sayfada bulunan Yükle butonuna basın gerekli izinleri verin.

  • Bu adımda Desk360 Üyelik Oluşturma sayfasına yönlendirileceksiniz. Adınızı, e-posta adresinizi girerek kendinize güçlü bir şifre belirleyin ve bir sonraki adıma geçmek için Next butonuna basın.

  • Şirket isminizi girin ve kendinize bir alan adı belirleyin. Belirlediğiniz alan adı size özel bir URL oluşturur ve bu URL'i kullanarak Desk360 hesabınıza doğrudan giriş yapabilirsiniz. Alan adınız şirket isminiz olabilir. Örneğin, şirket isminizin CommerceBird olduğunu varsayalım. Alan adınızı da CommerceBird olarak belirlediğiniz noktada, sizin için özel olarak oluşturulacak URL commercebird.desk360.com olacaktır. Bu URL'i kullanarak Desk360 hesabınıza tek tıkla giriş yapabileceksiniz.

  • Üçüncü adımda, telefon numarası ve ülke bilgilerinizi girin ve Next butonuna basarak bir sonraki adıma geçin.

  • Son olarak marka adınızı da belirledikten sonra kayıt işlemini tamamlamak için Complete Registration butonuna basın. Marka adınız, canlı destek sistemi üzerinden sizinle iletişime geçecek müşterilerin widget üzerinde göreceği isim olacaktır.

  • Kayıt işlemini başarıyla tamamladıktan sonra doğrudan Desk360 hesabınıza yönlendirilirsiniz ve canlı destek modülü otomatik olarak İdeasoft e-ticaret sitenize yansımış olur. Kontrol etmek için e-ticaret sitenizde sayfayı yenileyebilirsiniz.

Canlı destek sistemi ile müşterilerinizle nasıl iletişim kuracağınızı öğrenmek için tıklayın.

Canlı destek sistemini nasıl özelleştireceğinizi öğrenmek için tıklayın.

Videolu Anlatım

İdeasoft e-ticaret sitenizi Desk360'a entegre etmekle ilgili sorun mu yaşıyorsunuz? Entegrasyon adımlarının detaylı olarak gösterildiği videolu anlatımımızı izleyin:

Last updated