Web Bize Ulaşın Kanalı

Web Bize Ulaşın Entegrasyonu, müşterilerinizin sizinle web siteniz üzerinden iletişime geçebilmesi için bir destek sayfası ve kişiselleştirilmiş SSS sayfaları sunar.

Desk360 platformunun sunduğu iki farklı Web Bize Ulaşın entegrasyonu mevcuttur: standart destek talebi form sayfası ve kişiselleştirilmiş bir Sıkça Sorulan Sorular sayfası bütünü.

Desk360 platformu, talep ve şikayetlerini web sitesi üzerinden yollamak isteyen müşteriler için bir Bize Ulaşın Formu ve Sıkça Sorulan Sorular sayfası entegrasyonuna imkan tanır.

Web Bize Ulaşın entegrasyonu ne işe yarar?

  • Desk360 Web Bize Ulaşın entegrasyonu ile ürününüzün web sitesine müşterilerinizin sizinle iletişime geçebileceği bir talep formu sayfası ekleyebilirsiniz. Talep formuna eklemek istediğiniz alanı seçebilir, müşterilerinizden hangi bilgileri alacağınıza kendiniz karar verebilir ve HTML'ye görsel ekleyebilirsiniz.

  • Bu sayede müşterileriniz sizinle doğrudan web siteniz vasıtasıyla iletişime geçmiş olur. Tüm bu talepleri Desk360 gelen kutunuzda toplayarak kolayca yönetebilirsiniz.

  • Desk360 Sıkça Sorulan Sorular özelliği sayesinde ise ürününüz için en uygun SSS sayfalarını kendiniz hazırlayabilir, tasarımına ve renklerine kendiniz karar verebilir, ikon seti içinden başlıklara en uygun ikonları seçebilir ve kolayca web sitenize entegre edebilirsiniz.

  • SSS sayfaları ile müşterilerinize basitçe self servis bir kullanım kılavuzu hazırlamış olursunuz. Bu sayede onlar da sizinle iletişime geçmek zorunda kalmadan doğrudan bu sayfalara başvurabilir ve cevap aradıkları sorunlarını çözüme ulaştırabilir.

  • Tüm bunları tek satır kod yazmadan, doğrudan Desk360 paneli üzerinden yapabilirsiniz.

Web Bize Ulaşın entegrasyonu nasıl çalışır?

  • Web Bize Ulaşın entegrasyonu tüm Desk360 ücretlendirmelerini kapsar.

  • Standart destek talebi form sayfasını web sitenize kolayca entegre edebilirsiniz. Tek yapmanız gereken Ürün & Kanallar > Kanalları Düzenle > Web Bize Ulaşın adımlarını izleyerek Web Bize Ulaşın Formu başlığı altında bulunan snippet kodunu kopyalamak ve kendi sistemlerinize yapıştırmak.

  • Standart form sayfasının entegrasyon sürecini tamamlandıktan sonra, bu form vasıtasıyla gelen tüm müşteri mesajları Desk360 panelinde birer destek talebine dönüşecek ve yanıtladığınız her müşteri mesajı ise müşterilerinize e-posta yoluyla iletilecektir.

▪️ Web Bize Ulaşın Formu entegrasyonu hakkında daha detaylı bilgiye ulaşmak için aşağıdaki sayfayı inceleyebilirsiniz.

pageWeb Bize Ulaşın Formu
  • Kişiselleştirilmiş Sıkça Sorulan Sorular sayfalarının tasarımlarını istediğiniz gibi düzenleyebilir, web sitenize entegre edebilirsiniz. Bunun için Ürün & Kanallar > Kanalları Düzenle > Web Bize Ulaşın adımlarını izleyerek SSS ve Bize Ulaşın Sayfaları Ayarları başlığı altında bulunan SSS Sayfalarını Düzenle butonuna basabilirsiniz.

  • Açılan sayfadan yapacağınız tüm ayarları ve özelleştirmeleri snippet koduyla web sitenize uygulayabilirsiniz. Bu sayede müşterilerinizin size yazmadan tüm sorularına cevap bulabileceği bir sistem kurabilirsiniz.

▪️ Kişiselleştirilmiş SSS sayfaları hakkında daha detaylı bilgiye ulaşmak için aşağıdaki sayfayı inceleyebilirsiniz.

pageSSS ve Bize Ulaşın Sayfaları Ayarları

Last updated