Destek Talepleri

Desk360 platformunun entegrasyon imkanı sunduğu 11 kanaldan gelen tüm müşteri mesajları destek talebi olarak adlandırılır.

Kullanıcıların kanal fark etmeksizin size gönderdiği tüm mesajlar, etkileşimler ve e-postalar Desk360’ta birer destek talebine dönüşür. Destek talepleri müşteri temsilcilerine isteğe göre otomatik atanır. Temsilciler bu taleplere yanıt verirler, müşteriler ise bu yanıtları doğrudan soru sordukları mecra üzerinden alırlar.

Desk360 gelen kutunuza düşen müşteri mesajlarını genel olarak Destek Talepleri sayfasından yönetebilirsiniz. Buna karşılık, Live Chat ve WhatsApp kanalından size ulaşan müşterilerinizle Sohbet sayfasından anlık olarak yazışabilirsiniz. Ayrıca Facebook Messenger üzerinden gelen müşteri mesajlarını da yine bu sayfadan takip edebilirsiniz.

Kullanıcılarınızın destek taleplerini yönetmeye başlaması için öncelikle ürününüzü Desk360 platformuna eklemeniz gerekir. Ürün oluşturulduktan sonra istediğiniz kanal entegrasyonunu yapabilirsiniz.

E-posta kanalından gelen müşteri mesajları Destek Talepleri sayfasına 4 dakikada bir, Uygulama Mağazaları kanallarından gelenler ise 30 dakikada bir toplu olarak yansır. Diğer kanallardan alınan tüm mesajlar anlık olarak görüntülenebilir.

Last updated