Uygulama İçi Mesaj Kutusu Kanalı

Uygulama İçi Mesaj Kutusu entegrasyonu, sizinle mobil uygulamanız üzerinden iletişime geçmek isteyen müşterilerinize destek vermenizi sağlar.

Mobil uygulama kullanıcılarınız için güçlü bir destek masası yaratarak müşteri desteğini daha profesyonel bir boyuta taşıyabilirsiniz.

Uygulama İçi Mesaj Kutusu entegrasyonu ne işe yarar?

  • Mobil uygulamanızın içine konumlandırılan Bize Ulaşın sayfalarını kolayca yönetebilir, müşterilerinizle birebir iletişim kurabilirsiniz.

  • Bu iletişim sayfalarının tasarımını hiçbir kod yazımına gerek duymadan tek tıkla yapabilir, markanızın profesyonel görünümünü destek sayfalarınıza da taşıyabilirsiniz.

  • SDK entegrasyonu ile doğrudan mobil uygulamanız üzerinden alacağınız tüm soru ve önerilerin Desk360 platformunda birer destek talebine dönüşmesini sağlayabilirsiniz.

  • Ayrıca Chat SDK entegrasyonu ile, mobil uygulamanıza gelen tüm mesajların Desk360'ın Canlı Destek sayfasında birer aktif sohbete dönüşmesini sağlayabilir, böylece mobil uygulama kullanıcılarınıza anlık ve birebir müşteri desteği verebilirsiniz.

  • Desk360 paneli üzerinden müşteri sorunlarını çözüme ulaştırabilir, farklı bir platforma yönlendirme olmadan doğrudan uygulama üzerinden müşterilerinize ulaşma imkanı elde edebilirsiniz.

Mobil uygulamanızın içinde konumlandıracağınız destek masası tasarımlarını kişiselleştirmek için yapmanız gereken tüm işlemleri Kişiselleştirilebilir Uygulama İçi Mesaj Kutusu V2 sayfasında bulabilirsiniz.

Ek özellikler:

  • Uygulama İçi Mesaj Kutusu entegrasyonu tüm Desk360 ücretlendirmelerini kapsar.

  • Desk360, mobil uygulamanızın içerisinde yaratacağınız iletişim sayfaları metinleri için 40 farklı dilde profesyonel çeviri desteği sunar. Destek verilen diller için aşağıdaki sayfayı ziyaret edebilirsiniz.

page40 Dilde Profesyonel Destek
  • Mobil uygulama vasıtasıyla mesaj göndermek isteyen müşterilere kişiselleştirilebilir bir iletişim formu gösterilir. Bu formun içerisine istenildiği kadar alan eklenebilir, istenilen müşteri bilgisi alınabilir.

  • Desk360 bildirim özelliği müşterilerinizin, destek ekibinizden aldığı her yeni mesajdan bildirim uyarıları vasıtasıyla haberdar olmalarını sağlar.

  • Desk360, kendi bildirim sistemlerini kullanmak isteyen markalara Callback URL ile Bildirim özelliği vasıtasıyla sahip oldukları bildirim yönetimlerini kendi backend sistemlerinden yapabilme imkanı da sunar.

pageUygulama İçi Mesaj Kutusu Kanal EntegrasyonupageUygulama İçi Mesaj Kutusu Entegrasyon AyarlarıpageKişiselleştirilebilir Uygulama İçi Mesaj KutusupageUygulama İçi Mesaj Kutusu Bildirimleri

Last updated