Desk360'a Giriş

Geliştiriciler için özel olarak hazırlanan bu sayfalarda hangi özelliğin ne işe yaradığına ve nasıl kullanıldığına, hangi terimin ne anlama geldiğine ve kanal entegrasyonlarının nasıl yapıldığına dair detaylı dokümantasyon içeriklerine ulaşabilir, ürünlerinizi Desk360 platformuna hızlı bir şekilde entegre edebilirsiniz.

Nasıl kayıt olunur?

Desk360 platformuna kayıt olmak ve detaylı yönlendirmeler için Kayıt Ol sayfasını inceleyebilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra sırada ne var?

Desk360 kayıt işlemini gerçekleştirdiniz ve platforma giriş yaptınız. Sizi üç adımdan oluşan hızlı kurulum adımları karşılayacak.

Destek talepleri

Müşterilerin iletişime geçmek amacıyla kanal fark etmeksizin markalara gönderecekleri tüm mesajlar, etkileşimler ve e-postalar Desk360 platformunda birer destek talebine dönüşür. Destek talepleri müşteri temsilcilerine isteğe göre otomatik atanır. Müşteri temsilcileri destek taleplerine Desk360 platformu üzerinden yanıt verirler, müşteriler ise bu yanıtları doğrudan talep oluşturdukları mecralar üzerinden alırlar.

Destek taleplerinin yaşam döngüsü

Desk360'a tanımlanan ürünler on farklı iletişim kanalına entegre edilebilir. Müşteriler markayla iletişim kurmak istediğinde aşağıdaki yöntemlerden birini seçme yoluna gidecektir:

Bu yöntemlerin her biri Desk360 platformunda kanal olarak adlandırılır. Bu kanallar üzerinden alınan tüm destek talepleri müşterilerin gönderdiği mesajları ve müşteri temsilcilerinin bu mesajlara bağlı olarak müşteriye döndükleri çözümleri; kısacası müşteri-temsilci arasındaki etkileşimi barındırır.

Last updated