Facebook Kanalı

Facebook entegrasyonu, ürününüze bu mecra üzerinden gelen tüm müşteri mesajları, yorumlar ve duvar gönderilerini, kısacası tüm etkileşimleri yönetmenizi sağlar.

Desk360 Facebook entegrasyonu ile müşterilerinizin, ürününüze ait Facebook sayfasından size aktardığı ihtiyaçların tamamını tek tıkla karşılayabilirsiniz.

Desk360 Facebook entegrasyonu ile neler yapabilirim?

  • Desk360 platformuna bağladığınız Facebook hesabına ait tüm müşteri mesajlarını ve duvar gönderilerini Desk360'ta birer destek talebine dönüştürebilirsiniz.

  • Platform üzerinde birer destek talebine dönüşen bu etkileşimleri Desk360 gelen kutusu ile yönetebilirsiniz. Müşterileriniz, onlara Desk360 üzerinden gönderdiğiniz tüm yanıtları Facebook üzerinden görüntüleyecektir.

Facebook Messenger vasıtasıyla alınan tüm mesajlar, Desk360 Canlı Destek sayfası üzerinden yanıtlanır. Müşteri temsilcileri Facebook Messenger kanalından iletişime geçen tüm müşterilere canlı destek sunar. Facebook politikası gereği, bu mesajların 24 saat içinde cevaplanması gereklidir, aksi takdirde talepler çözüme ulaştırılamaz.

  • Ürününüzden bahsedilen Facebook gönderilerini kaçırmamak, müşterilerinize hızlı yanıtlar vermek ve işlerinizi platformlar arası geçiş yapmadan kolaylaştırmak için Facebook hesabınızı Desk360'a entegre edebilirsiniz.

  • Facebook entegrasyonu ile sosyal medya etkileşimlerinizi arttırabilir, aynı zamanda gönderi izleme ve takip problemlerini ortadan kaldırabilirsiniz.

  • Ürün & Kanallar > Kanalları Düzenle > Facebook adımlarını takip ederek entegrasyon sürecini tek tıkla başlatabilirsiniz.

Last updated