Huawei AppGallery Kanalı

Huawei AppGallery entegrasyonu, mobil uygulamanıza gelen tüm mağaza yorumlarını ve puanlamalarını yönetmenizi sağlar.

Huawei AppGallery entegrasyonu ile müşterilerinizin Huawei AppGallery üzerinden mobil uygulamanız için yaptığı yorumları Desk360 platformunda birer destek talebi olarak görüntüleyebilirsiniz. Yanıtlarınızı hazır metinlerden veya otomatik yanıtlardan faydalanarak kısa süre içerisinde gönderebilirsiniz. Desk360’ın sağlamış olduğu avantajları kullanarak tüm müşterilerinize en hızlı şekilde dönüş yapabilirsiniz. Aynı zamanda, gelen müşteri yorumlarını kategorize etmenizi sağlayan Desk360 platformu ile gelen istekleri bir bakışta analiz edebilirsiniz.

  • Ürün ve Kanallar > Kanalları Düzenle > Huawei AppGallery adımlarını takip ederek mobil uygulamanızı Desk360'a entegre edebilirsiniz.

Huawei AppGallery entegrasyonu ile ilgili kurulum aşamaları için Huawei AppGallery Kanal Entegrasyonu sayfasını inceleyebilirsiniz.

  • Entegrasyon sürecini başarıyla tamamladıktan sonra uygulamanıza Huawei AppGallery üzerinden gelen tüm değerlendirme ve puanlamaları Desk360 gelen kutunuzdan yönetebilirsiniz.

  • Bu kanal üzerinden alacağınız tüm destek taleplerinin kim tarafından gönderildiğine, kişi ve cihaz bilgisine, bu kullanıcının uygulamanıza kaç puan verdiğine ve yorumun ne zaman gönderildiğine, Destek Talepleri sayfasının sağ köşesine konumlandırılmış Genel Bilgiler bölümünden ulaşabilirsiniz.

Last updated