Sohbet Geçmişi Yönlendirme

Canlı Destek sayfasından yönettiğiniz tüm sohbetlerinize ait konuşma geçmişini istediğiniz bir e-posta adresine veya adreslerine email ile gönderebilirsiniz. Bunu yapmak için sol menüden Canlı Destek sayfasına gelin ve üst kısımda bulunan mektup ikonuna tıklayın. Açılan popup üzerinde sizden istenen bilgileri doldurun ve e-postanızı gönderin.

E-posta Adresi: Bu kısma birden fazla alıcı ekleyebilirsiniz. E-posta adreslerini yazdıktan sonra virgül eklemeyi veya enter tuşuna basmayı unutmayın. Bunu yapmazsanız, girdiğiniz alıcıların e-posta adresleri sistem tarafından algılanmamış olacaktır.

Konu: E-postanızın konusunu bu alandan belirleyebilirsiniz.

Açıklama: Bu alan mesajınızı yazacağınız e-postanın gövde kısmıdır. Sohbet geçmişini göndermek istediğiniz alıcılara mesajınızı gönderebilirsiniz.

Dosya Ekle: Dilerseniz e-postanıza bir ek ekleyebilirsiniz. Desteklenen dosya formatlarını öğrenmek için tıklayın.

Tüm Konuşmayı Gönder: Bu kutucuğu işaretlediğiniz takdirde, konuşmanızın tüm geçmişi alıcılarınıza iletilir. Bu kutucuğu işaretlemediğiniz durumda, alıcılara yalnızca bir e-posta göndermiş olursunuz.

Tüm Dosyaları E-postaya Dahil Et: Bu kutucuğu işaretlediğiniz takdirde, canlı destek boyunca alıp gönderdiğiniz tüm eklerin göndereceğiniz bu e-postaya dahil edilmesini sağlarsınız.

Last updated