E-posta Kanalı

E-posta entegrasyonu, sizinle iletişime geçmek için ürününüzün e-posta adresine mesaj gönderen müşterilerinize destek vermenizi sağlar.

Her geçen gün çoğalan bir e-posta kutusundan ve önemli e-postaların gözden kaçmasına sebep olacak kalabalıktan Desk360'ın e-posta entegrasyonu ile kurtulabilirsiniz.

E-posta entegrasyonu ne işe yarar?

  • E-posta adresinizi Desk360 platformuna entegre ederek, size e-posta vasıtasıyla ulaşmak isteyen müşterilerinizin destek taleplerini takip edebilirsiniz.

  • Desk360 platformuna ekleyeceğiniz her ürün için otomatik olarak support@urunismi.desk360.com şeklinde bir e-posta adresi oluşturulur. Dilerseniz, varsayılan e-posta adresiniz olarak bu adresi kullanabilirsiniz.

  • Destek taleplerinizi yönetmek için birden fazla e-posta adresi kullanmak istiyorsanız, bu adresleri support@urunismi.desk360.com adresine yönlendirebilir, böylece tüm e-postalarınızı tek hesap üzerinden yönetebilirsiniz.

  • E-posta entegrasyonunun bir diğer özelliği sayesinde, müşterilerinize otomatik olarak göndereceğiniz e-posta şablonlarını kişiselleştirebilirsiniz. Her ürüne özel bir e-posta şablonu oluşturarak içeriğini istediğiniz gibi kişiselleştirebilirsiniz.

E-posta entegrasyonu nasıl çalışır?

  • E-posta entegrasyonu tüm Desk360 ücretlendirmelerini kapsar.

  • Ürün & Kanallar > Kanalları Düzenle > E-posta Adresi adımlarını izleyerek entegrasyon sürecini başlatabilirsiniz. İster kendi e-posta adresinizi, ister Desk360'ın ürününüze özel olarak oluşturduğu adresi kullanabilirsiniz veya dilerseniz tüm e-postalarınızı, kendi e-posta sunucunuzu kullanarak Desk360'ın SMTP özelliği ile yönetebilirsiniz.

  • Yine aynı adımları izleyerek ulaşacağınız sayfadan ürününüze özel olarak kişiselleştirebileceğiniz şablon e-postalar hazırlayabilirsiniz.

E-posta entegrasyonu ve özel şablon oluşturma işlemleri ile ilgili daha detaylı bilgi için E-posta Kanal Entegrasyonu sayfasını inceleyebilirsiniz.

Last updated